close
متخصص ارتودنسی
اخبار

برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید


loading...

هفت گذر ، سایت تفریحی

اخبار

تبلیغات
http://up.narinmusic1.tk/b_n.gif

بزرگترین كباب تركی جهان !+ عکس

به گزارش تکناز بزرگترین كباب تركی جهان با وزن یك هزار و 198 كیلوگرم در تركیه پخته شد و در كتاب ركوردهای جهانی گینس به ثبت رسید.

یكی از رستوران‌‌های این كشور با كمك 10 آشپز اقدام به پخت این كباب تركی كرده است.ارتفاع این كباب كه 2/6 متر است به طور كامل از گوشت گاو پخته شده است.

بزرگترین كباب تركی جهان !+ عکس www.taknaz.it

پخت این كباب در تركیه توانست ركورد پیشین را كه در دبی و با وزن 468 كیلوگرم به ثبت رسیده بود را بشكند.

به نقل از پایگاه اینترنتی كتاب ثبت ركوردهای جهانی گینس، كاركنان این رستوران پس از به ثبت رسیدن این ركورد، این كباب را بین تماشاچیان تقسیم كردند.

 

نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 مرداد 1391 زمان : 13:25 بازدید : 473 نویسنده : Farhad

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟

 بر اساس نظریاتی که ریشه در یک پیش‌گویی از مایای باستان دارد، روز 21 دسامبر / 30 آذر سال 2012 / 1391 روز موعود است و دنیا به پایان خواهد رسید.

آخر دنیا نزدیک است! بر اساس نظریاتی که ریشه در یک پیش‌گویی از مایای باستان دارد، روز 21 دسامبر / 30 آذر سال 2012 / 1391 روز موعود است و دنیا به پایان خواهد رسید! آیا واقعا دنیای ما چند ماه دیگر به پایان می‌رسد؟ در ادامه، پنج پدیده که طبق پیش‌گویی مایایی زمین را نابود می‌کند، بررسی شده است. شاید شما هم پس از به پایان بردن این مطلب، نظر دیگری درمورد این پیش‌گویی پیدا کنید.

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟ www.taknaz.ir

پدیده‌ای فضایی، قطب‌ها را می‌چرخاند

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟

به گزارش تکناز در برخی پیش‌گویی‌ها پیرامون محشر 2012 گفته شده که زمین به واسطه برخورد یک شهاب‌سنگ دچار جابجایی قطب‌ها می‌شود، یا زمین در اثر پدیده‌ای نادر 27هزار سال‌نوری را یک‌شبه طی می‌کند و در مرکز کهکشان راه شیری قرار می‌گیرد؛ و یا داخل زمین به دلیل تشعشعات شدید خورشیدی ناپایدار می‌شود و به مکانی ناامن برای ساکنانش تبدیل می‌شود!

جابجایی قطب‌ها این‌گونه رخ می‌دهد که پوسته و گوشته زمین ناگهان جابجا می‌شوند و با گردش به دور هسته بیرونی زمین، شهرهای ویران را به قعر خود فرو می‌برند.

آدام مالوف، یکی از زمین‌شناسان دانشگاه پرینستون روی پیش‌گویی جابجایی قطب‌ها مطالعه کرده و این ایده آرماگدون 2012 را به چالش کشیده است. به گفته وی، شواهد مربوط به مغناطیس سنگ‌ها دال بر این است که قاره‌های زمین در گذشته چنین نوآرایی شدیدی را تجربه کرده‌اند ولی این فرآیندی میلیون‌ها سال به طول انجامیده و آن‌قدر آهسته اتفاق افتاده که انسان نمی‌تواند چنین چیزی را درک کند.

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟ www.taknaz.ir

سیاره‌ای ناشناخته در راه برخورد با زمین

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟

تکناز : چند سال پیش، تلسکوپ فضایی هابل تصویری بی‌نظیر از ستاره متغیر 838 صورت‌فلکی تکشاخ را در فاصله بیست‌هزار سال‌نوری تهیه کرد که ستاره‌ای از نوع غول‌سرخ را همراه با غبار اطرافش نشان می‌داد؛ اما برخی پیدا شدند و گفتند این تصویر حاوی شواهدی از یک دنیای موهومی با نام سیاره ایکس ونیبیرو است و در مسیری واقع شده که تا سال 2012 به زمین اصابت خواهد کرد.

این در حالی است که به گفته دیوید موریسون، یکی از اخترشناسان ناسا، «هیچ چیزی در آنجا وجود ندارد و این نزدیک‌ترین چیز به حقیقت است! اگر آنجا یک سیاره یا یک کوتوله قهوه‌ای و یا هرچیز دیگری وجود داشته باشد که 3 سال تا ورود به منظومه شمسی فاصله داشته باشد، منجمان قطعا از یک دهه قبل‌تر آن‌را شناخته و در حال مطالعه‌اش بودند! از آن بدتر این‌که اگر چنین چیزی واقعا وجود داشته باشد، حتی امروز با چشم غیرمسلح باید دیده شود».

منشا این ایده در واقع پیش از آغاز شایعات پیرامون 2012 بود. زنی که ادعا می‌کرد از بیگانگان پیغام می‌گیرد، محشر نیبیرو را شایع کرد، تازه او اعلام کرده بود دنیا در سال 2003 به پایان می‌رسد و نه 2012.

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟ www.taknaz.ir

مقارنه خورشید و کهکشان به محشر می‌انجامد

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟

برخی رصدگران آسمان باور دارند که سال 2012، مقارنه آسمانی بی‌نظیری روی خواهد داد که برای اولین بار در 26هزار سال گذشته اتفاق می‌افتد. بر پایه این سناریو، مسیر خورشید در آسمان از نقطه‌ای می‌گذرد که قلب کهکشان راه‌شیری در آنجا قرار گرفته است.

برخی نگران آنند که نیروی گرانش خورشید و نیروهای ناشناخته و بسیار قدرتمند کهکشانی یکدیگر را تقویت کنند و و مثلا با پدید آوردن یک جابجایی قطبی یا کشاندن زمین به داخل ابرسیاه‌چاله فوق‌العاده عظیمی که در قلب کهکشانمان لانه گزیده، آخرین روز زمین را رقم بزند.

این درحالی است که هیچ مقارنه یا نظم کهکشانی جدیدی در سال 2012 وجود ندارد. هرسال به‌هنگام انقلاب زمستانی خورشید در نقطه‌ای از آسمان واقع می‌شود که بسیار نزدیک به مرکز کهکشان راه شیری است. شاید نویسندگان زیج‌ها و تقویم‌های نجومی از چنین مقارنه‌هایی هیجان‌زده شوند، ولی واقعیت آن است که چنین پدیده‌هایی فقط ظاهری است و برای اهل دانش معنی خاصی ندارد. مثال مشهور دیگر، قمر در عقرب است که ماهی یک‌بار اتفاق می‌افتد و هیچ تاثیر و تغییری در کشش گرانشی، تشعشعات خورشیدی، مدار سیارات یا هر چیز دیگری که حیات روی زمین را تحت شعاع قرار دهد، ندارد.

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟ www.taknaz.ir

مایا آخر دنیا را در سال 2012 پیش‌گویی کرد!

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟

از آپولیناریو شیلی پیکستون نپرسید که آیا پایان دنیا در 2012 است یا نه. ریش‌سفید سرخ‌پوست مایا که در اکتبر 2009 / مهر 1388 در گواتمالا روی صفحه تلویزیون ظاهر شد، اعلام کرد که از این دامن زدن به این موضوع خسته شده است.

به گفته برخی باستان‌شناسان، تقویم مایا آن‌طور که برخی دیگر اظهار می‌کنند در سال 2012 به پایان نمی‌رسد و قدیمی‌ها هم هرگز این سال را به عنوان پایان دنیا نمی‌شناختند. اما روز 21 دسامبر 2012، روز مهمی برای تمدن مایا است.

آنتونی اونی، باستان-اخترشناس در دانشگاه کلگیت در ایالت نیویورک می‌گوید: «این زمانی است که بزرگ‌ترین دوره در تقویم مایا (یک میلیون و 872هزار روز یا 5125.37 سال) به پایان می‌رسد و دوره جدید آغاز می‌شود. در دوران اوج شکوه امپراتوری مایا، آنها تقویم بدون تکرار «شمارش بلند» را اختراع کردند؛ تقویمی با دوره‌ای بسیار طولانی که از بنیان‌های فرهنگی نشات می‌گیرد و به مسئله خلقت باز‌می‌گردد.

دوره کنونی تقویم شمارش بلند در آن‌چه مایا به عنوان آغاز آخرین دوره آفرینش (11 آگوست 3114 پیش از میلاد) می‌داند، در انقلاب زمستانی 2012،به پایان می‌رسد. مایا این تاریخ را که هزاران سال پیش از تمدنش است را به عنوان «روز صفر» یا 13.0.0.0.0. نوشته است و در دسامبر 2012 تقویم گردشی مجددا به روز صفر می‌رسد و بازه طولانی دیگری آغاز می‌شود. این ایده حاکی از آن است که زمان و تمام جهان تجدید می‌شود، چه بسا بعد از سپری شدن دوره‌ای پراسترس. این درست مشابه شرایطی است که ما همیشه در روز اول سال، سال را نو می‌کنیم یا حتی در صبح بعد از تعطیلات آخر هفته».


آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟ www.taknaz.ir

طوفان‌های خورشیدی زمین را ناآرام می‌کنند

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟

برخی دیگر شایع کرده‌اند که در 2012، خورشید فوران‌های مهلکی از شراره‌هایش تولید می‌کند که حرارتش، زمین را بر سر زمینیان ویران می‌کند.

فعالیت‌های خورشیدی در بازه‌هایی تقریبا 11 ساله تغییر می‌کند. البته طوفان‌های بزرگ خورشیدی می‌تواند با اختلال در عملکرد ماهواره‌ها و سیستم‌های مخابراتی و انتقال برق، بخصوص در عرض‌های جغرافیایی نزدیک به قطب، به جوامع و دیگر سیستم‌های زمینی آسیب برساند، ولی هیچ نشانه‌ای حداقل در کوتاه مدت، دال بر این وجود ندارد که خورشید طوفان‌هایی به پا کند که از شدتش سیاره‌مان بریان شود. از سوی دیگر، اخترشناسان براساس دوره‌های یازده‌ساله فعالیت خورشید پیش‌بینی می‌کنند که اوج فعالیت خورشید یکی دو سال دیرتر از 2012 اتفاق بیفتد.

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟ www.taknaz.ir

پس 2012 چه اتفاقی می‌افتد؟

آیا دنیا چند ماه دیگر به پایان خواهد رسید؟

بسیاری از پژوهشگران که شواهد پراکنده مقبره مایا را واکاوی می‌کنند، عقیده دارند که امپراتور به روشنی پیش‌گویی کرده که هر چیز ویژه‌ای در 2012 اتفاق خواهد افتاد.

مایا، نگاره‌ای بر جای گذاشته که حتی اگر زمانی برایش مشخص نکرده باشد، به سناریوی پایان جهان در صفحه پایانی متن تقریبا 1100 صفحه‌ای که به عنوان «دست‌نوشته‌های درسدن» شناخته می‌شود، پرداخته است. مطابق توصیف این نگاره، جهان توسط یک سیل نابود می‌شود. این سناریویی است که بسیاری از فرهنگ‌ها به آن پرداخته‌اند و احتمالا توسط مردمان باستان هم تجربه شده است.

به باور آنتونی اونی، منظور سناریوی دست‌نوشته‌ها فقط خوانده شدن به صورت لفظی نبوده؛ بلکه به عنوان درسی در رابطه با رفتار انسان بوده است. او تقویم بدون تکرار مایا را به تجدید دوره سال نوی خودمان تشبیه می‌کند؛ دوره‌ای از فعالیت‌های پرآشوب و پراسترس به پایان ‌می‌رسد و دوره جدید مثل تولدی دوباره آغاز می‌شود که در آن بسیاری افراد تصمیم به بهبود زندگی خود می‌گیرند.

 

نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 مرداد 1391 زمان : 13:20 بازدید : 325 نویسنده : Farhad

ورزشکار زن باردار در المپیک لندن !+ عکس

نور سوریان محمد طیبی، تیرانداز زن مسلمان مالزیایی در هشتمین ماه بارداری در مصاحبه با روزنامه دی ولت آلمان درباره حضورش در المپیک لندن در این شرایط گفت: بیشتر مردم به من حسودی کرده و مرا دیوانه خطاب می‌کنند که با وضعیت بارداری در این مسابقات شرکت کردم.

 ورزشکار زن باردار در المپیک لندن !+ عکس www.taknaz.ir
وی ادامه داد: سلامت کودکم را در این راه به خطر انداختم اما به عنوان یک زن مسلمان و نماینده کشورم باور دارم حتی در این وضعیت حضورم در المپیک کار صحیحی بوده است. خدا را شکر می‌کنم که حتی خانواده‌ام مرا در این راه حمایت کردند. همسرم به من قوت قلب داد اما خواهان مراقبت از فرزندم شد.
تیرانداز مسلمان مالزی با بیان اینکه دوست دارم برای کشورم کاری ارزنده انجام دهم، عنوان کرد: من مادر هستم و احساس مادری دارم. زرق و برق کسب مدال مرا نفریفته بود و اگر اکنون در در المپیک حضور دارم معاینات جدید پزشکی را پشت‌سر گذاشتم.

تک ناز : این تیرانداز اکنون در سی‌وچهارمین هفته بارداری است و تاکنون سابقه نداشته در هیچ یک از ادوار المپیک قهرمان زنی باردار شود. مقامان برگزار کننده مسابقات با مشاهده این وضعیت خاص با کمک کادر پزشکی مستقر در المپیک به وی اجازه دادند در رقابت‌ها شرکت کند. گزارش پزشکان حاکی از این است که قلب کودک کاملا طبیعی است.

به گزارش فارس، این زن تیرانداز دلیل این موهبت را اعتقاد به اسلام و خواندن و تلاوت قرآن دانسته و گفته است: هر روز صبح با تلاوت قرآن هم روحیه‌ام را تقویت می‌کنم و هم با کودکم صحبت می‌کنم.

ورزشکار زن باردار در المپیک لندن !+ عکس www.taknaz.ir

برای اولین‌بار نیست که زن ورزشکاری با این شرایط قدم به مسابقات می‌گذارد. پیش از این در مسابقات جهانی در سال 2006 ورزشکاری در سومین ماه بارداری و همچنین در سال 2004 در مسابقات آتن بانویی در هفتمین ماه بارداری در مسابقات شرکت کردند اما هیچ‌گاه سابقه نداشته خانمی در سی‌وچهارمین هفته بارداری در رقابت‌ها شرکت کند.

وی در پایان گفت: من هیچ‌وقت از بودن در حالت بارداری ناراحت نیستم و آن را موهبت آسمانی می‌دانم.

این تیرانداز از رسیدن به فینال مسابقات بازماند.

 

نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 مرداد 1391 زمان : 13:9 بازدید : 366 نویسنده : Farhad

این پرنده زیبا را ما کُشته ایم !+ عکس

به عکس نگاه کنید! پرنده ای در آرزوی صید طعمه، منقارش درون در پلاستیکی یک نوشیدنی گیر کرده است و به دلیل اینکه نتوانسته خودش را نجات دهد از گرسنگی مُرده است.

پرنده ها لکه های نفتی را با دسته ای از ماهی ها اشتباه می گیرند و به میان آن شیرجه می زنند و زمانی که پرها به نفت آلوده شدند آب به هوای موجود در داخل پرها وارد گشته و در نتیجه پرنده خاصیت شناوری خود را از دست داده و در آب غرق می شوند. بسیاری از ماهی ها و آبزیان دیگر تکه های پلاستیک را با غذا اشتباه می گیرند و می بلعند و می میرند و … 

وقتی در دامن طبیعت کنسرو می خورید حتماً قوطی های خالی اش را یا زیر سنگ های بزرگ دفن کنید یا با خودتان به شهر برگردانید و در سطل های زباله بریزید، چون برخی از گوشتخواران  برای پیدا کردن یک لقمه غذا دست و پوزه شان را در قوطی ها فرو می برند و زخمی می شوند و …..

 چقدر زمان باید بگذرد تا یاد بگیریم که هر زباله پلاستکی را دور نیندازیم؟..شک نکنید که این پرنده را ما کُشته ایم!

 

این پرنده زیبا را ما کُشته ایم !+ عکسر www.taknaz.ir

 

 

نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 مرداد 1391 زمان : 13:5 بازدید : 354 نویسنده : Farhad

با عرض تسلیت خدمت تمامی بازماندگان زلزله آذربایجان

با عرض تسلیت خدمت تمامی بازماندگان زلزله آذربایجان

تا آمدیم اندکی بخندیم، دلمان پاره پاره و هر تکه‌اش گوشه‌ای پر پر شد. دیگر حتی اگر کشتی‌گیران کشورمان روز گذشته سه مدال طلا هم به دست می‌آوردند، مرهمی بر دردی نمی‌شد که عصرگاه دیروز بر پیکر ایران عزیزمان وارد شد. روزنامه‌ها هم چاره‌ای نداشتند، جز بازتاب رنجی که بر هموطنان غرب کشورمان رفت.
 
 
 
 
زلزله شدید در پنج استان کشور

«زمین لرزه‌ ۲/ ۶ ریشتری که عصر دیروز با مرکزیت ورزقان در استان آذربایجان شرقی رخ داد.

بنا بر اعلام مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، در یک هفته گذشته، پنج لرزه و زمین‌لرزه این منطقه را لرزانده است. نخستین زمین لرزه روز گذشته به بزرگی ۲‌/ ۶ ریشتر به مرکزیت ورزقان، باعث شد تا شهروندان تبریزی نیز این لرزه را احساس کنند. به فاصله یازده دقیقه از نخسختین زمین لرزه، زمین‌لرزه دیگری به بزرگی ۶ ریشتر دوباره ورزقان و شهرستان‌های پیرامون آن را به لرزه درآورد.

به گزارش مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، پس لرزه‌های این زمین لرزه هر کدام با بزرگی ۴ ریشتری در فواصل زمانی کم ورزقان را به لرزه درآورد.

بنا بر این گزارش، یازده زمین‌لرزه و پس‌لرزه که بزرگترین آن، ۶/۲ ریشتر بود تا زمان تنظیم خبر پنجاه مصدوم بر جای گذاشته بود. در نخستین دقایق از وقوع زمین لرزه شورای هماهنگی مدیریت بحران اهر، ورزقان و کلیدر تشکیل شد و ستاد مدیریت بحران آذربایجان شرقی نیز به ریاست استاندار و مسئولان محلی تشکیل جلسه داد تا درباره ارزیابی تلفات، خسارات وارده و چگونگی کمک‌رسانی به مصدومان و بر جای ماندگان زلزله تصمیمات لازم را بگیرند.

به دنبال وقوع این زلزله، راه ارتباطی از تبریز به اهر (۱۵ کیلومتری اهر) تخریب شد که نیروهای هلال احمر و اورژانس برای رسیدن به مراکز تخریب شده، مجبور به استفاده از مسیر مشکین شهر به روزقان شدند.».
 
این بخشی از گزارش یکی از روزنامه‌های صبح امروز بود.‌ ای کاش شمار کشته شده‌های این زلزله در حد اخبار روزنامه‌های صبح امروز می‌ماند؛ اما لحظه به لحظه به کشته شده‌ها افزوده می‌شود. روزنامه‌هایی که تا آخرین ساعات دیشب بسته می‌شدند، روایت‌های متفاوتی از کشته شده‌های زلزله دارند که در ساعات اولیه وقوع زلزله تا ۸۰ کشته را هم گزارش کرده‌اند؛ این میزان اکنون به ساعت از ۲۵۰ تن هم گذشته است.

 

نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 مرداد 1391 زمان : 13:4 بازدید : 172 نویسنده : Farhad

حاضری شما اینطوری موهاتون را كوتاه كنید ؟!+ عکس

این دو آرایشگر با مهارتی که دارند می‌توانند قیچی باغبانی را به راحتی روی موی مشتری حرکت دهند و بدون اینکه آسیبی به فرد برسانند، کوتاهی مو را انجام دهند.

 حاضری شما اینطوری موهاتون را كوتاه كنید ؟!+ عکس www.taknaz.ir


تکناز : روزانه تعداد زیادی به محل کار این دو آرایشگر مراجعه می‌کنند تا چگونگی استفاده از این قیچی غول‌آسا را تماشا کنند اما با وجود این که کوتاهی مو به طور رایگان انجام می‌شود هیچ‌کس حاضر نیست موهایش را کوتاه کند.

یکی از این دو آرایشگر گفت: از میان مشتریان محدودی که ما داریم دختر جوانی با شجاعت مراجعه کرد و حاضر شد این تجربه را داشته باشد.

 

نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 مرداد 1391 زمان : 13:2 بازدید : 345 نویسنده : Farhad

حادثه مرگبار در شهربازی اردبیل !+ عكس

شكسته‌شدن یك دستگاه رنجر در مجتمع تفریحی «شورابیل» اردبیل سبب مرگ یك تن و جراحت سه تن دیگر شد.

پارسی، كارشناس مسئول اورژانس اردبیل در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع این حادثه در ساعت 23:4 چهارشنبه شب به سامانه 115 اردبیل اطلاع داده شد كه در پی آن چهار دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع در مجتمع تفریحی شورابیل اردبیل اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور تكنیسین‌های اوراژانس در محل آنان با یك دستگاه رنجر شكسته رو برو شدند كه داخل آن سه تن گرفتار بودند.

پارسی با بیان اینكه یكی از سرنشینیان دستگاه رنجر در دم فوت كرده بود گفت: سه مصدوم دیگر نیز توسط آتش‌نشانان از داخل دستگاه خارج و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند كه دو نفر از آنان به شكل سرپایی درمان و یك تن دیگر نیز كه احتمال ترومای چشم و شكستگی پا در وی وجود داشت به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل شد.

كارشناس مسئول اورژانس اردبیل مشخصات فرد فوت شده را مردی حدودا 22 ساله اعلام كرد و گفت: سه مصدوم دیگر نیز مرد با میانگین سنی 20 تا 23 سال بودند.

به گفته پارسی عوامل اورژانس پس از حضور در محل اقدامات كنترل راه‌هوایی، اكسیژن‌تراپی، آتل‌گیری، پانسمان و ... را در همان محل حادثه روی مصدومان انجام دادند.

تاكنون هیچ یك از عوامل انتظامی و مسئولان شهرداری در مورد این حادثه پاسخگو نبوده‌اند.  

 

برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه نمایید !

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 مرداد 1391 زمان : 12:57 بازدید : 450 نویسنده : Farhad

نادیا دلدار گلچین, بازیگر سینما و تلویزیون در کما

خانم نادیا دلدار گلچین دوشنبه ۱۶ مرداد ۹۱ بر اثر سکته ای که داشت در بیمارستان عرفان به حالت کما رفت. اوضاع جسمانی این بازیگر سینما و تلویزیون بسیار وخیم است…

 

در این روز همراه تعدادی از هنرمندان از جمله حسین یار یار مدیر عامل باشگاه هنرمندان و  خانمها شهناز شجاعی سرپرست ورزشی بانوان هنرمند و شیرین بینا و هنگامه قاضیانی و لیلا بلوکات و مهسا مهجور و بهار ارجمند از نادیا دلدار گلچین عیادت کردیم.

 

نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 مرداد 1391 زمان : 12:56 بازدید : 199 نویسنده : Farhad

رضازاده: باید همه مدال‌های وزنه برداری طلا شوند

رضازاده: باید همه مدال‌های وزنه برداری طلا شوند/ در حال حاضر مسئولیتم سخت تر است

خبرگزاری فارس: رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: 4 مدال کسب کردیم اما انتظارم این است که رنگ تمام آنها طلایی شود تا افتخاراتی که به دست می‌آوریم پررنگ‌تر باشد.

خبرگزاری فارس: رضازاده: باید همه مدال‌های وزنه برداری طلا شوند/ در حال حاضر مسئولیتم سخت تر است
 

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین رضازاده پس از بازگشت کاروان وزنه برداری به ایران گفت: رقابت در المپیک سنگین و میلیمتری بود با این حال از قبل گفته بودم هر 6 نفر ما شانس مدال دارند و امیدوار به تحقق این امر بودیم.

وی با بیان اینکه همه رقیبان قدرتمند بودند افزود: دعای خیر مردم و تجربیاتی که از گذشته داشتیم، کمک کرد تا در نهایت به هدفمان برسیم.

رضازاده در پاسخ به این سؤال که زمانی که وزنه می‌زد مسئولیتش سنگین بود یا حالا که رئیس فدراسیون است، گفت: هر دو سخت بود اما احساس می‌کنم در حال حاضر که پایین هستم کارم سخت‌تر است. من تجربیاتی که داشتم در اختیار ملی پوشان قرار دادم و در نهایت به هدف‌مان در المپیک برسیم.

وی در پاسخ به این سؤال که نیاز فدراسیون وزنه برداری چیست گفت: نیاز ما کمک خداوند و دعای مردم است. هر چند که با کمک مسئولان نظام و کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش از وضعیت خوبی برخوردار هستیم.

رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: 4 مدال کسب کردیم اما انتظارم این است که رنگ تمام آنها طلایی شود تا افتخاراتی که به دست می‌آوریم پررنگ‌تر باشد.

وی در پایان گفت: در حال حاضر میانگین سنی تیم ملی بین 20 تا 22 سال است و باید کار بیشتری روی این افراد انجام شود، البته در تلاشیم تا افراد دیگری هم پس از استعداد یابی به جمع ملی پوشان اضافه کنیم.

 

انتهای پیام/م

انتهای پیام/

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:25 بازدید : 154 نویسنده : Farhad

باقری معتمد به مدال نقره دست یافت

باقری معتمد به مدال نقره دست یافت

خبرگزاری فارس: تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم تیم ملی ایران در دیدار فینال مسابقات 2012 لندن مقابل "سروت تزگول" تکواندوکار تیم ملی ترکیه شکست خورد و به مدال با ارزش نقره دست یافت.

خبرگزاری فارس: باقری معتمد به مدال نقره دست یافت
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به لندن، تکواندوکار تیم ملی ایران در دیدار پایانی برای کسب مدال طلا ساعت 2 بامداد جمعه به مصاف "سروت تازگول" تکواندوکار تیم ملی ترکیه رفت. این رقابت‌ها در راند اول با نتیجه یک‌ بر یک به پایان رسید. و در پایان راند دوم نماینده ترکیه 5 بر 3 پیش افتاد.

در راند سوم مسابقه پایاپای پیش رفت اما معتمد نتوانست حریف خود را شکست دهد و در پایان با نتیجه 6 بر 5 مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

محمد باقری معتمد برای رسیدن به فینال مسابقات المپیک 2012 لندن روز گذشته(پنج شنبه) در نخستین دیدار خود به مصاف تکواندوکار تیم ملی آفریقای مرکزی رفت و توانست با نتیجه 7 بر 2 وی را شکست داد. وی در دومین بازی خود به مصاف "روح الله نیک‌پا"، تکواندو کار افغانی و دارنده‌ی نشان برنز المپیک رفت. وی در راند اول با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست داد. راند دوم با نتیجه 3 بر 2 به سود نیک پا خاتمه یافت. راند سوم با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت تا بازی به راند طلایی کشیده شود. در این راند معتمد با نتیجه یک بر صفر و در مجموع با نتیجه 5 بر 4 به برتری دست یافت.

 

معتمد در مرحله نیمه نهایی به مصاف "دیه گو‌ سیلوا" تکواندو کار تیم ملی برزیل رفت. راند اول با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید، معتمد توانست در راند دوم با نتیجه 2 بر صفر حریفش را شکست دهد و در حالی که راند سوم با نتیجه 5 بر یک به سود معتمد در حال خاتمه بود، در ثانیه های آخر، ناگهان حریف برزیلی ضربه ای 4 امتیازی به سر معتمد زد و با ناباوری مسابقه به تساوی 5 بر 5 رسید تا کار به راند طلایی کشیده شود. در راند طلایی امتیازی رد و بدل نشد ولی به دلیل فعالیت بیش تر تکواندوکار ایرانی، داوران محمد باقری معتمد را به عنوان برنده مبارزه معرفی کردند و وی راهی فینال شد.

 

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:25 بازدید : 341 نویسنده : Farhad

انوشیروانی:‌ یک شب رویایی را سپری کردم/ خوشحالم زحماتم به بار نشست

انوشیروانی:‌ یک شب رویایی را سپری کردم/ خوشحالم زحماتم به بار نشست

خبرگزاری فارس: نایب قهرمان فوق سنگین وزنه برداری المپیک گفت: پس از کسب مدال طلا و نقره توسط نمایندگان ایران یک شب رویایی را سپری کردم.

خبرگزاری فارس: انوشیروانی:‌ یک شب رویایی را سپری کردم/ خوشحالم زحماتم به بار نشست
 

به گزارش خبرگزاری فارس، سجاد انوشیروانی پس از ورود به کاروان وزنه‌برداری ایران به کشورمان در خصوص نائب قهرمانی‌اش در المپیک گفت: نمی‌دانم از خوشحالی چه جوابی باید بدهم. آن شب پس از کسب مدال‌های طلا ونقره فوق سنگین یک شب رویایی را پشت سر گذاشتم و توانستم نتیجه زحماتم را با دعای خیر مردم درالمپیک ببینم.

وی ادامه داد: جو مسابقات خیلی سنگین بود با این حال خوشحالم که زحماتم به بار نشسته و به هدفم برسم.

وی در خصوص شناخت از رقیبانش در مسابقات بعدی به خصوص المپیک 2016 برزیل گفت: رقیبانم را شناختم اما تا آن زمان امکان دارد تعدادشان کم و زیاد شود و شاید خودم هم نباشم اما تلاش می‌کنم در رقابت های بعدی نیز موفق باشم.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:24 بازدید : 133 نویسنده : Farhad

سلیمی: در اندیشه تداوم قهرمانی‌ها هستم

سلیمی: در اندیشه تداوم قهرمانی‌ها هستم/این طلاست که می‌ماند نه رکوردشکنی

خبرگزاری فارس: قهرمان فوق سنگین قهرمان جهان گفت: با سعی و تلاش به دنبال تداوم قهرمانی‌هایم در رقابت‌های آینده هستم.

خبرگزاری فارس: سلیمی: در اندیشه تداوم قهرمانی‌ها هستم/این طلاست که می‌ماند نه رکوردشکنی
 

به گزارش خبرگزاری فارس، بهداد سلیمی که عنوان قهرمانی 2012 لندن را به دست آورده است پس از ورود کاروان وزنه برداری به ایران در جمع خبرنگاران گفت: زحمات زیادی برای این قهرمانی کشیده بودم و از به دست آمدن آن بسیار خوشحالم.

وی ادامه داد: سعی و تلاشم را می‌کنم تا به گونه‌ای عمل کنم تا این قهرمانی‌های تداوم داشته باشد تا در مسابقات آینده جهانی و المپیک بتوانم باز هم قهرمانی به دست بیاورم.

سلیمی در پاسخ به این سؤال که چرا نتوانست رکودجهان را بشکند گفت: شرایط مسابقه به گونه‌ای بود که این اتفاق نیفتاد. هر چند که اولویت ما همیشه مدال طلا است و این طلاست که می‌ماند و رکورد شکنی در اولویت‌های بعدی قرار دارد.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:23 بازدید : 155 نویسنده : Farhad

برنامه نمایندگان ایران در روز پانزدهم/در انتظار درخشش 3 آزادکار

برنامه نمایندگان ایران در روز پانزدهم/در انتظار درخشش 3 آزادکار

خبرگزاری فارس: نمایندگان ایران در روز پانزدهم رقابت‌های المپیک در کشتی آزاد به مصاف حریفان خود می‌روند.

خبرگزاری فارس: برنامه نمایندگان ایران در روز پانزدهم/در انتظار درخشش 3 آزادکار
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، در پانزدهمین روز رقابت‌های المپیک 2012 و یک روز مانده به پایان این رقابت ها، فردا (شنبه) نمایندگان کشورمان در کشتی آزاد طبق برنامه زیر به میدان می‌روند:

*شنبه 21 مرداد (11 آگوست)

از ساعت 16:30: کشتی آزاد وزن 60 کیلوگرم مسعود اسماعیل پور، وزن 84 کیلوگرم احسان لشگری و 120 کیلوگرم کمیل قاسمی (ورزشگاه ExCel)

امروز نیز ورزشکاران کشورمان در پانزدهمین روز مسابقات المپیک 2012 لندن به شرح زیر به میدان می روند:

*جمعه 20 مرداد (10 آگوست):

ساعت 12:30 : تکواندو وزن 80 کیلوگرم مردان - یوسف کرمی و 67 کیلوگرم زنان سوسن حاجی پور (ورزشگاه ExCel)

ساعت 13:42: قایقرانی کایاک200 متر زنان - آرزو حکیمی (ورزشگاه Eton Dorney)

ساعت 16:30: کشتی آزاد وزن 55 کیلوگرم حسن رحیمی و 74 کیلوگرم صادق گودرزی (ورزشگاه ExCel)

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:22 بازدید : 155 نویسنده : Farhad

کاروان وزنه برداری وارد ایران شد

کاروان وزنه‌برداری وارد ایران شد

خبرگزاری فارس: اعضای تیم ملی وزنه بردای ایران پس از حضور در مسابقات المپیک ۲۰۱۲ و کسب چهار مدال طلا، نقره و برنز دقایقی پیش وارد ایران شدند.

خبرگزاری فارس: کاروان وزنه‌برداری وارد ایران شد
 

به گزارش خبرگزاری فارس، اعضای تیم ملی وزنه بردای ایران پس از حضور در مسابقات المپیک 2012 و کسب یک مدال طلا، 2 نقره و یک برنز دقایقی پیش وارد ایران شدند.

احمد رسولی‌نژاد معاون پارلمانی وزارت ورزش، مسئولان فدراسیون و جمعی از دوست داران وزنه برداری از قهرمانان ایران استقبال کردند.

 

تیم ایران در المپیک توسط بهداد سلیمی(طلا)، سجاد انوشیروانی و نواب نصیرشلال(نقره) و کیانوش رستمی(برنز) موفق به کسب مدال شد.

انتهای پیام/

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:22 بازدید : 324 نویسنده : Farhad

معتمد ساعت 2 بامداد برای کسب مدال طلا به مصاف تازگول می‌رود

معتمد ساعت 2 بامداد برای کسب مدال طلا به مصاف تازگول می‌رود

خبرگزاری فارس: تکواندوکار تیم ملی ایران در دیدار پایانی برای کسب مدال طلا ساعت 2 بامداد جمعه به مصاف تکواندوکار تیم ملی ترکیه می‌رود.

خبرگزاری فارس: معتمد ساعت 2 بامداد برای کسب مدال طلا به مصاف تازگول می‌رود
 

به گزارش خبرگزاری اعزامی فارس به لندن، باقری معتمد که امشب جواز حضور در در دیدار پایانی مسابقات را کسب کرد، برای کسب نشان طلا ساعت 2 بامداد جمعه به مصاف "سروت تازگول" تکواندوکار تیم ملی ترکیه می‌رود.

سروت در فینال مسابقات کسب سهمیه المپیک 2011 باکو و جهانی کره معتمد را شکست داده است. البته معتمد نیز در پای فینال مسابقات جهانی 2009 دانمارک وی را شکست داد.

محمد باقری معتمد برای رسیدن به فینال مسابقات المپیک لندن ابتدا تکواندوکار تیم ملی آفریقای مرکزی را با نتیجه 7 بر 2 شکست داد. معتمد در دومین بازی خود به مصاف "روح الله نیک‌پا"، تکواندو کار افغانی و دارنده‌ی نشان برنز المپیک رفت. وی در راند اول با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست داد. راند دوم با نتیجه 3 بر 2 به سود نیک پا خاتمه یافت. راند سوم با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت تا بازی به راند طلایی کشیده شود. در این راند معتمد با نتیجه یک بر صفر و در مجموع با نتیجه 5 بر 4 به برتری دست یافت.

معتمد در مرحله نیمه نهایی به مصاف "دیه گو‌ سیلوا" تکواندو کار تیم ملی برزیل رفت. راند اول با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید، معتمد توانست در راند دوم با نتیجه 2 بر صفر حریفش را شکست دهد و در حالی که راند سوم با نتیجه 5 بر یک به سود معتمد در حال خاتمه بود، در ثانیه های آخر، ناگهان حریف برزیلی ضربه ای 4 امتیازی به سر معتمد زد و با ناباوری مسابقه به تساوی 5 بر 5 رسید تا کار به راند طلایی کشیده شود.

در راند طلایی امتیازی رد و بدل نشد ولی به دلیل فعالیت بیش تر تکواندوکار ایرانی، داوران محمد باقری معتمد را به عنوان برنده مبارزه معرفی کردند و وی راهی فینال شد.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:21 بازدید : 165 نویسنده : Farhad

علی آبادی: مردیم و زنده شدیم تا معتمد فینالیست شد

علی آبادی: مردیم و زنده شدیم تا معتمد فینالیست شد/مدال حاجی‌پور پاداش طلا دارد

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در مبارزه باقری معتمد مقابل نماینده برزیل مردیم و زنده شدیم تا پیروز شد و به فینال رسید.

خبرگزاری فارس: علی آبادی: مردیم و زنده شدیم تا معتمد فینالیست شد/مدال حاجی‌پور پاداش طلا دارد
 

محمد علی آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به لندن، در مورد پیروزی محمد باقری معتمد مقابل حریف برزیلی خود گفت: اصولا ما از تکواندو انتظار داریم. تکواندو در این چند ساله با کسب مدال‌های مختلف در المپیک و مسابقات جهانی جایگاه خود را در دنیا ثابت کرده است.

وی افزود: تکواندوکاران ما نه تنها در المپیک بلکه در کره جنوبی با شکست چشم بادامی‌ها توانستند عنوان قهرمانی را کسب کنند.

علی‌آبادی در ادامه گفت: معتمد واقعا در این دیدار در ثانیه‌های آخر مبارزه سختی داشت و ما مردیم و زنده شدیم. معتمد باتلاش فراوانی که داشت در طول مسابقه با یک امتیاز گرفتن‌ها نشان داد که میدان را اداره کرده است اما یک لحظه غفلت باعث شد که 4 امتیاز حساس را از دست بدهد. در آن لحظه کاخ آرزوهایمان فرو ریخت ولی خوشبختانه توانست حریفش را شکست دهد و به فینال مسابقات راه یابد.

رئیس کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: امیدوارم مدال نقره معتمد در فینال به طلا تبدیل شود و با صعود وی به فینال ما به کشتی آزاد و تکواندو امیدوار شدیم.

علی‌آبادی در مورد جایزه ویژه‌ای که برای بانوان در نظر دارد، گفت: تکواندو کار بانوی ایرانی اگر مدال کسب کند ما به او پاداش طلا می‌دهیم و اگر در طول مبارزاتش بتواند مدال طلا بگیرد جایزه ویژه‌ای اهدا خواهیم کرد.

وی در مورد بحث محرومیت داور عبدولی گفت: این موضوع را کمیته ملی المپیک به جد پیگیر است و ما یک جلسه‌ با مارتینتی گذاشتیم و در مورد مسائل پیش آمده با او صحبت کردیم. من به مارتینتی گفتم که ایران پایتخت کشتی دنیا است و قوی‌ترین کشتی‌گیران را در المپیک داشته است. کشتی از ایران به همه جای دنیا رفته است.ما باید تلاش کنیم تا سمت‌هایی در فیلا داشته باشیم. اگر به زبان فنی و علمی به کنار آنها برویم با توانی که کشورمان دارد به راحتی ارتباط برقرار کنیم.

علی‌آبادی در مورد نگرانی خادم مبنی بر اینکه احتمال دارد در کشتی آزاد هم ناداوری وجود داشته باشد، گفت: در این زمینه با خادم صحبت کردم و در مورد جلسه‌ای که با مارتینتی داشتیم، وی را نیز مطلع کردم.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:16 بازدید : 323 نویسنده : Farhad

ساعی: معتمد باید در فینال بیشتر از رقیبش تلاش کند

ساعی: معتمد باید در فینال بیشتر از رقیبش تلاش کند/تکواندوکار برزیلی وقت‌کشی می‌کرد

خبرگزاری فارس: مدیر فنی تیم ملی تکواندو گفت: معتمد و نماینده ترکیه برای رسیدن به فینال تلاش زیادی داشتند اما به نظرم معتمد باید در فینال بیش از حریفش تلاش کند تا طلا بگیرد.

خبرگزاری فارس: ساعی: معتمد باید در فینال بیشتر از رقیبش تلاش کند/تکواندوکار برزیلی وقت‌کشی می‌کرد
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، هادی ساعی پس از پیروزی محمد باقری معتمد مقابل حریف برزیلی خود گفت: محمد برای رسیدن به فینال خیلی تلاش کرد. در بازی پایانی نیز باید تلاش کند تا به هدفش برسد.

وی افزود: حریف ترکیه‌ای محمد خیلی خوب است اما محمد نیز دست کمی از او ندارد. من مطمئنم بازی فینال یک دیدار جذاب خواهد بود و امیدوارم در پایان تکواندو کار تیم ملی ایران دست پر از شیاپ چانگ خارج شود.

وی افزود: تکواندو کار ترکیه‌ای مقابل حریفش خیلی خوب بازی و تلاش کرد به فینال برسد. معتمد باید در فینال نسبت به حریفش بیشتر تلاش کند.

مدیر فنی تیم ملی گفت: با تصمیم داوران رای به سود محمد اعلام شد البته این رای به این دلیل بود که هر کسی در راند طلایی بهتر مبارزه کند نتیجه به سود او اعلام شود. داوران کاری به سه راند مبارزه‌ای که آنها داشتند، ندارند. معیار آنها نمایش خوب تکواندو کاران در راند طلایی است. ناگفته نماند که تکواندو کار برزیلی خیلی وقت کشی و بیش از حد تمارض می‌کرد.

ساعی در پایان گفت: یوسف کرمی در وضعیت بسیار ایده‌آلی قرار دارد و امیدوارم او و سوسن حاجی‌پور بتوانند مقابل حریفانشان نمایش خوبی از خود نشان دهند.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:8 بازدید : 267 نویسنده : Farhad

معتمد: آرزویم حضور در فینال المپیک لندن بود

معتمد: آرزویم حضور در فینال المپیک لندن بود/امیدوارم در فینال نتیجه بگیرم

خبرگزاری فارس: تکواندو کار تیم ملی ایران گفت: حضور در فینال مسابقات المپیک 2012 لندن آرزویم بود که خوشبختانه به این مهم رسیدم.

خبرگزاری فارس: معتمد: آرزویم حضور در فینال المپیک لندن بود/امیدوارم در فینال نتیجه بگیرم
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، محمد باقری معتمد پس از صعود به مرحله فینال گفت: آرزویم این بود که به فینال المپیک برسم و خدا را شکر که به این هدفم رسیدم.

وی افزود: در طول مبارزه یک لحظه تمرکز به هم ریخت و همین اتفاق باعث شد تا 4 امتیاز از دست بدهم. حریفم تجربه حضور در المپیک را داشت.

وی در پایان گفت: باید در فینال به مصاف تکواندو کار تیم ترکیه بروم و در طول مبارزاتی که در این چند سال با وی داشتم دو بار مقابل او شکست خوردم و یک بار وی را شکست دادم. امیدورام بتوانم امشب دست پر از میدان خارج شوم.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:7 بازدید : 291 نویسنده : Farhad

باقری معتمد به فینال رسید/کاروان ایران در آستانه طلای پنجم

باقری معتمد به فینال رسید/کاروان ایران در آستانه طلای پنجم

خبرگزاری فارس: تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم تیم ملی ایران در سومین دیدار خود در المپیک، برابر تکواندوکار تیم ملی برزیل به پیروزی رسید و فینالیست شد.

خبرگزاری فارس: باقری معتمد به فینال رسید/کاروان ایران در آستانه طلای پنجم
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، دومین روز مسابقات تکواندوی المپیک 2012 لندن امروز(پنج‌شنبه) آغاز شد و محمد باقری معتمد تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم در نخستین مبارزه خود به مصاف "دیوید بوی" از کشور آفریقای مرکزی رفت و در پایان به برتری قاطع 7 بر 2 رسید.

معتمد در دومین بازی خود به مصاف "روح الله نیک‌پا"، تکواندوکار افغان و دارنده‌ نشان برنز المپیک رفت. وی در راند طلایی توانست تکواندوکار افغان را شکست دهد.

معتمد در مرحله نیمه نهایی به مصاف "دیه گو‌ سیلوا" تکواندو کار تیم ملی برزیل رفت. راند اول با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید، معتمد توانست در راند دوم با نتیجه 2 بر صفر حریفش را شکست دهد و در حالی که راند سوم با نتیجه 5 بر یک به سود معتمد در حال خاتمه بود، در ثانیه های آخر، ناگهان حریف برزیلی ضربه ای 4 امتیازی به سر معتمد زد و با ناباوری مسابقه به تساوی 5 بر 5 رسید تا کار به راند طلایی کشیده شود.

در راند طلایی امتیازی رد و بدل نشد ولی به دلیل فعالیت بیش تر تکواندوکار ایرانی، داوران محمد باقری معتمد را به عنوان برنده مبارزه معرفی کردند و وی راهی فینال شد.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:6 بازدید : 226 نویسنده : Farhad

ذوالقدر: برای شکست‌ "نیک‌پا‌" برنامه ریزی کرده‌ بودیم

ذوالقدر: برای شکست‌ "نیک‌پا‌" برنامه ریزی کرده‌ بودیم

خبرگزاری فارس: دبیر فدراسیون تکواندو گفت: تکواندوکار افغانی با توجه به این که سال‌ها در ایران زندگی کرده بود از لحاظ فنی به خوبی ملی پوشان ما را می‌شناخت به همین دلیل برای شکست وی برنامه‌‌ریزی خاصی کرده‌ بودیم.

خبرگزاری فارس: ذوالقدر: برای شکست‌ "نیک‌پا‌" برنامه ریزی کرده‌ بودیم
 

غلامحسن ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به لندن، در مورد پیروزی محمد باقری معتمد مقابل تکواندوکار تیم ملی افغانستان گفت: امروز باقری معتمد با یک ورزشکاری مسابقه داد که خیلی خوب تکواندوکاران ایرانی را می‌شناسد.

وی با توجه به اینکه مدتی را در ایران زندگی کرده است کاملا از مسائل فنی ورزشکاران ایرانی آگاه است. به همین دلیل معتمد در این دیدار کار دشواری داشت.

وی افزود: حریف معتمد مدال آور کشور افغانستان در المپیک پکن بود. خوشبختانه ما همه برنامه‌هایی که به محمد داده بودیم را روی شیاپ چانگ به نمایش گذاشت. ما پیش بینی کرده بودیم محمد کار سختی دارد به همین دلیل برای این مبارزه برنامه‌ریزی‌های خاصی را در نظر گرفته بودیم.

دبیر فدارسیون گفت: معتمد در بازی بعدی باید با تکواندو کار تیم ملی برزیل مبارزه کند. وی نیز خیلی باهوش و با تجربه است.  انشاءالله در بازی بتواند موفق شود.

وی در پاسخ به این سؤال که چقدر برای کسب مدال به معتمد امیدوارید، اظهار داشت: من خیلی به وی امیدوارم اما پیش بینی من این است که محمد حتما به فینال صعود می‌کند.

ذوالقدر در پایان گفت: کرمی و حاجی‌پور شرایط بسیار خویی دارند و امیدواریم آنها بتوانند پرقدرت مقابل حریفانشان مباززه کنند.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:4 بازدید : 140 نویسنده : Farhad

رحیمی و گودرزی حریفان خود را شناختند

رحیمی و گودرزی حریفان خود را شناختند/ قرعه مناسب برای کشتی گیران کشورمان

خبرگزاری فارس: نمایندگان اوزان 55 و 74 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در بازی های المپیک 2012 لندن، حریفان خود در این رقابت ها را شناختند.

خبرگزاری فارس: رحیمی و گودرزی حریفان خود را شناختند/ قرعه مناسب برای کشتی گیران کشورمان
 

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از لندن، مراسم وزن کشی 2 وزن نخست کشتی آزاد، امشب برگزار شد که حسن رحیمی و صادق گودرزی، آزادکاران اوزان 55 و 74 کیلوگرم کشورمان حریفان خود را شناختند.

حسن رحیمی در 55 کیلو در دور نخست به مصاف بایارا ناران باتار از مغولستان می رود. وی در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با آمیت کومار هندی که در دور اول استراحت خواهد کرد، مسابقه می دهد. رحیمی در پایین جدول حضور دارد که در این گروه رادوسلاو ولیکوف، دارنده مدال برنز المپیک پکن و نقره جهانی 2011 از بلغارستان و ولادیمیر خینچگاشویلی از گرجستان حضور دارند و در صورت پیروزی در مراحل بعد با آنها رو به رو خواهد شد.

جمال اوتار سلطانف از روسیه، دولت نیازبیکف، نفر سوم جهانی 2011 از قزاقستان، ایل کیونگ یانگ قهرمان جهانی 2009 از کره‌شمالی، دلشاد منصورف، قهرمان بازی های آسیایی گوانگجو و دارنده برنز جهانی 2009 از ازبکستان و سام هازوینکل از آمریکا در بالای جدول حضور دارند که امکان برخورد رحیمی با آنها تا فینال وجود ندارد.

صادق گودرزی نیز در وزن 74 کیلو پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف ترزی یف از بلغارستان می رود. وی در صورت پیروزی در دور سوم به مصاف برنده موتسالین از یونان و تی گیف می رود. در گروه گودرزی، گابور هاتوش دارنده برنز جهانی 2010 از مجارستان، عبدالحکیم شاپی‌یف نفر سوم جهانی 2010 از قزاقستان و سوسلان تیگی‌یف دارنده مدال نقره المپیک 2008 پکن از ازبکستان حضور دارند. گودرزی در بالای جدول این وزن حضور دارد.

جردن باروس آمریکایی، برنده طلای جهانی ۲۰۱۱ و دنیس چارگوش روس دارنده 2 طلای 2009 و 2010 جهان؛ 2 گربه سیاه صادق گودرزی که در سال های اخیر همواره به آنها باخته است در پایین جدول حضور دارند و امکان برخورد گودرزی با این حریفان تا فینال وجود ندارد.

از طرفی اشرف علی‌یف، برنده برنز جهانی 2011 از آذربایجان، داویت خوتسیشویلی، دارنده برنز جهانی 2011 از گرجستان، ریکاردو روبرتی نفر پنجم جهانی 2011 از ونزوئلا و متئو جنتری از کانادا همه در پایین جدول و گروه مقابل گودرزی قرار دارند.

به نظر می رسد گودرزی با قرعه بسیار خوبی مواجه شده باشد به خصوص اینکه با دو برنده سال های اخیر خود تا فینال برخورد نخواهد کرد.

مسابقات 2 وزن نخست کشتی آزاد، فردا(جمعه) از ساعت 16:30 به وقت ایران در سالن "اکسل" شهر لندن آغاز می شود.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:2 بازدید : 340 نویسنده : Farhad

پولادگر: معتمد به سختی نیک پا را شکست داد

پولادگر: معتمد به سختی نیک پا را شکست داد/کرمی و حاجی پور هم آماده‌اند

خبرگزاری فارس: رئیس فدراسیون تکواندو گفت: معتمد مقابل تکواندوکار تیم ملی افغانستان مبارزه بسیار سختی داشت.

خبرگزاری فارس: پولادگر: معتمد به سختی نیک پا را شکست داد/کرمی و حاجی پور هم آماده‌اند
 

سید محمد پولادگر در گفت‌‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به لندن، پس از پیروزی محمد باقری معتمد مقابل حریف افغانی خود گفت: محمد امروز در دومین بازی خود مقابل تکواندوکار تیم ملی افغانستان مبارزه بسیار سختی داشت. خدا رو شکر که توانست "نیک‌پا" را شکست دهد.

وی افزود: معتمد در بازی بعدی باید با تکواندوکار تیم ملی برزیل بازی کند و او نیز یکی از بهترین های تکواندو است. البته نباید فراموش کنیم که هر کسی در المپیک حضور دارد مطمئنا تکواندوکار خوبی است.

رئیس فدراسیون تکواندو در ادامه گفت: امیدواریم تکواندو نیز مثل رشته‌های دیگر در این مسابقات مدال کسب کند و دل مردم با این اتفاق شاد شود.

پولادگر در پایان اظهار داشت: یوسف کرمی و سوسن حاجی پور نیز در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و امیدوارم که آنها نیز مقابل حریفانشان مبارزات خوبی را از خود به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:2 بازدید : 341 نویسنده : Farhad

معتمد: مبارزه با نیک پا واقعا سخت بود/امیدوارم به فینال برسم

معتمد: مبارزه با نیک پا واقعا سخت بود/امیدوارم به فینال برسم

خبرگزاری فارس: تکواندوکار تیم ملی ایران گفت: مبارزه کردن مقابل تکواندوکار قدرتمند افغان واقعا سخت و نفس گیر بود.

خبرگزاری فارس: معتمد: مبارزه با نیک پا واقعا سخت بود/امیدوارم به فینال برسم
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، محمد باقری معتمد پس از شکست حریف افغان خود گفت: واقعا رقابت سخت و نفس گیری بود. خدا را شکر که توانستم مقابل حریفم پیروز شوم. در این روز‌ها نیاز به دعای مردم دارم تا به مدال برسم.

وی افزود: حریفم سابقه کسب مدال المپیک را در کارنامه خود دارد و مبارزه کردن مقابل وی کار بسیار دشواری بود.

تکواندوکار تیم ملی گفت: در مرحله سوم باید با تکواندوکار برزیلی مبارزه کنم. وی نیز دوره قبل در المپیک پکن حضور داشته و مطمئنا حریف سرسختی برایم خواهد بود.

معتمد در پایان گفت: امیدوارم با کمک مربیانم بتوانم به فینال مسابقات صعود کنم.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:1 بازدید : 141 نویسنده : Farhad

باقری‌ معتمد با غلبه بر نیک‌پا به نیمه نهایی رسید

باقری‌معتمد با غلبه بر نیک‌پا به نیمه نهایی رسید

خبرگزاری فارس: تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم تیم ملی ایران در دومین دیدار خود در المپیک مقابل تکواندوکار تیم ملی افغانستان به پیروزی رسید.

خبرگزاری فارس: باقری‌معتمد با غلبه بر نیک‌پا به نیمه نهایی رسید
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، دومین روز مسابقات تکواندوی المپیک 2012 لندن امروز(پنج‌شنبه) آغاز شد و محمد باقری معتمد تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم در نخستین مبارزه خود به مصاف "دیوید بوی" از کشور آفریقای مرکزی رفت و در پایان به برتری قاطع 7 بر 2 رسید.

معتمد در دومین بازی خود به مصاف "روح الله نیک‌پا"، تکواندو کار افغانی و دارنده‌ی نشان برنز المپیک رفت. وی در راند اول با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست داد. راند دوم با نتیجه 3 بر 2 به سود نیک پا خاتمه یافت.

 

راند سوم با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت تا بازی به راند طلایی کشیده شود. در این راند معتمد با نتیجه یک بر صفر و در مجموع با نتیجه 5 بر 4 به برتری دست یافت و راهی مرحله بعد شد.

معتمد در مرحله نیمه نهایی باید با "دیه گو‌ سیلوا" تکواندو کار تیم ملی برزیل مبارزه کند.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 2:0 بازدید : 141 نویسنده : Farhad

پرسپولیس با نتیجه 3 بر 2 نیروی زمینی را مغلوب کرد

در دیداری تدارکاتی
پرسپولیس با نتیجه 3 بر 2 نیروی زمینی را مغلوب کرد

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار تدارکاتی با نتیجه 3 بر 2 نیروی زمینی را مغلوب کرد.

خبرگزاری فارس: پرسپولیس با نتیجه 3 بر 2 نیروی زمینی را مغلوب کرد
 

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ظهر پنجشنبه از ساعت 18 و هشت دقیقه در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه درفشی فر به مصاف نیروی زمینی از تیم های لیگ یک رفت.

در این دیدار که کمی در نیمه دوم خشن شده بود، پرسپولیس موفق شد با نتیجه 3 بر 2 نیروی زمینی را شکست دهد.

گل های نیروی زمینی در دقیقه 3 توسط علی جوادی‌پور و در دقیقه 12 توسط ترابی و گل‌های پرسپولیس در دقایق 10، 40 و 80 توسط معدنچی، زاید و سیف‌اللهی به ثمر رسید.

در نیمه اول تیم نیروی زمینی با یک بازی خوب پرسپولیسی‌ها را غافلگیر کرد اما در نیمه دوم تقریبا بازی پایاپای شد و رفته رفته پرسپولیسی‌ها به حملات خود اضافه کردند. در  15 دقیقه پایانی بازی قرمزپوشان فقط در نیمه زمین حریف بازی را اداره کردند و به پیروزی رسیدند. پرسپولیس فرصت‌های دیگری نیز در این بازی داشت که توسط هادی نوروزی و ایمون زاید تبدیل به گل نشد.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 1:59 بازدید : 151 نویسنده : Farhad

عکس هادی ساعی بر روی بنری بزرگ و شور و هیجان هواداران افغانی

عکس هادی ساعی بر روی بنری بزرگ و شور و هیجان هواداران افغانی

خبرگزاری فارس: عکس هادی ساعی تکواندوکار سابق کشورمان بر روی بنری بزرگ در بیرون از سالن مسابقات دیده می‌شود.

خبرگزاری فارس: عکس هادی ساعی بر روی بنری بزرگ و شور و هیجان هواداران افغانی
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، دومین روز از مسابقات تکواندوی المپیک 2012 لندن امروز(پنج‌شنبه) آغاز شد و محمد باقری معتمد تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم در نخستین مبارزه خود به مصاف "دیوید بوی" از آفریقای مرکزی رفت که در پایان قاطعانه با نتیجه 7 بر 2 به برتری رسید.

* این مسابقات امروز(پنج‌شنبه) در حالی پیگیری می‌شود که دومین حریف باقری معتمد "روح‌الله نیک‌پا" تکواندوکار تیم ملی افغانستان است. به همین دلیل در سال مسابقات تعدادی از هموطنان "نیک‌پا" حضور دارند که با شور و هیجان خاصی این تکواندوکار افغانی را تشویق می‌کنند. دیدار معتمد با نیک‌پا ساعت 20:15 به وقت تهران برگزار می‌شود.

*جالب‌ترین نکته‌ای که بیرون از سالن‌ مسابقات به چشم می‌خورد عکس هادی ساعی تکواندوکار ایرانی است که به صورت بنر بزرگی دیده می‌شود.

* حدود 4 هزار نفر از نزدیک این مسابقات را تماشا می‌کنند. بهرام افشارزاده دبیر کل کمیته ملی المپیک و رحیمی سرپرست کاروان المپیک در سالن مسابقات حضور دارند.

انتهای پیام/آ

نظرات () تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 زمان : 1:57 بازدید : 169 نویسنده : Farhad

علی‌آبادی: کمیته حمایت از ورزشکاران را برای هدایای مردمی تشکیل داده‌ایم

گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن
علی‌آبادی: کمیته حمایت از ورزشکاران را برای هدایای مردمی تشکیل داده‌ایم

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته ملی المپیک گفت: کمیته ای مردمی برای حمایت از ورزشکاران المپیکی تشکیل داده ایم تا آنهایی که بخواهند هدیه بدهند با این کمیته تماس بگیرند.

خبرگزاری فارس: علی‌آبادی: کمیته حمایت از ورزشکاران را برای هدایای مردمی تشکیل داده‌ایم
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، ورزشکاران ما قادرند که برنده شوند. ما به داور کشتی عبدولی اعتراض کردیم و نتیجه آن کنار گذاشتن داور شد. قضیه داوری مربوط به امسال نیست. همیشه اینطور سلیقه ای برخورد می کنند.

وی ادامه داد: این کارها هیچ منطق شرعی ندارد و تنها منطق روابط بر آنها حکم می کند. این شرایط باعث شده که داوری ها از دست فدراسیون جهانی نیز خارج شود. چون نظر شخصی می دهند. با پیگیری هایی که کردیم برای داوران جریمه هم در نظر گرفته اند.

علی آبادی تصریح کرد: امیدواریم ستاد برگزار کننده مسابقات جهانی و المپیک طبق شعارهایی که می دهند کار کنند. چون شعارهایشان جوانمردی و مردانگی است. کمی از این ناداوری ها را می توان به پای اشتباهات گذاشت اما در مسابقه عبدولی و مظاهری اشتباه داوری نبود.

وی افزود: کمیته ای مردمی تشکیل داده ایم به نام کمیته حمایت از مدال آوران المپیک. آنهایی که علاقمندند به مدال آوران هدیه دهند با این کمیته تماس گرفته و اعلام آمادگی می کنند. کمیته ای در تهران تشکیل شده که عملکرد ورزشکارانی که داوری باعث حذفشان شده بررسی می شود تا پاداش بگیرند.

رئیس کمیته ملی المپیک در مورد وضعیت ایران در جدول مدال ها گفت: اگر قرار باشد فقط مدال مردان را در نظر بگیریم ایران جایگاه هفتم را دارد چون هنوز بانوان ما به صورت جدی وارد این قضیه نشده اند. در چند سال آینده که قرار است در بیش از 12 رشته شرکت کنیم شرایط ما بهتر می شود.

وی تاکید کرد: بار دیگر کمیته رشته های پرمدال را راه اندازی خواهیم کرد. قبلا تشکیل شده بود اما منحل شد. نتیجه آن کمیته هم همین مدال دوومیدانی است.

علی آبادی افزود: در مورد رشته‌های مدال آور بحث و بررسی داریم و آن را پیگیری خواهیم کرد و به دنبال این هستیم که ایران در فدراسیون های بین المللی کرسی داشته باشد.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:25 بازدید : 220 نویسنده : Farhad

روزبهانی: مردم مرا ببخشند/به مادرم قول مدال دادم اما نتوانستم

گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن
روزبهانی: مردم مرا ببخشند/به مادرم قول مدال دادم اما نتوانستم

خبرگزاری فارس: بوکسور وزن منهای ۸۱ کیلوگرم تیم ملی گفت: مقابل حریفم چیزی کم نداشتم اما شرمنده مردم و مربیان شدم و امیدوارم مرا ببخشند.

خبرگزاری فارس: روزبهانی: مردم مرا ببخشند/به مادرم قول مدال دادم اما نتوانستم
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، احسان روزبهانی پس از شکست برابر بوکسور قزاقستانی و عدم راهیابی به نیمه نهایی گفت: واقعاً شرمنده مربیان شدم. توان حرف زدن ندارم. مربیان خیلی برای زحمت کشیدند اما از یک جهت خیالم راحت است که در مقابل این حریف چیزی کم نگذاشتم.

وی که در پایان مسابقه با چشمان گریان رینگ را ترک کرد، ادامه داد: شاید اسیر تجربه او شدم. از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم از اینکه مدال نگرفته‌ام مرا ببخشند.

روزبهانی تصریح کرد: از مادرم عذرخواهی می‌کنم چون قبل از سفر به المپیک به او قول داده بودم که با مدال برمی‌گردم اما نتوانستم.

انتهای پیام/م

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:23 بازدید : 149 نویسنده : Farhad

76 کشور در جدول توزیع مدال ها/ایران در رتبه چهاردهم قرار گرفت

المپیک 2012 - لندن
76 کشور در جدول توزیع مدال ها/ایران در رتبه چهاردهم قرار گرفت

خبرگزاری فارس: در پایان شب دوازدهم المپیک 2012 لندن کاروان ورزش ایران در رده چهاردهم جدول توزیع مدال‌ها قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: 76 کشور در جدول توزیع مدال ها/ایران در رتبه چهاردهم قرار گرفت
 

به گزارش خبرگزاری فارس، پس ازاینکه در روز یازدهم مسابقات المپیک 2012 لندن ایران با کسب 4 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز به رده دوازدهم جدول توزیع مدال‌ها رسید، در روز دوازدهم کاروان ورزش کشورمان یک روز آرام را سپری کرد که نتیجه آن حذف تنها نماینده کشورمان در مسابقات بوکس بود تا به این ترتیب کاروان ایران در پایان روز دوازدهم پس از کشورهای هلند و ژاپن تا رده چهاردهم جدول توزیع مدال ها نزول کند.

طی شب های آینده و در شب های پایانی المپیک 2012 لندن، مسابقات کشتی آزاد و تکواندو آغاز خواهد شد که کاروان ایران در این رشته‌ها شانس مدال و صعود در جدول را دارد.

کاروان ایران همچنین با قرار رفتن در رده چهاردهم در بین کشورهای آسیایی، پس از چین، کره‌جنوبی، قزاقستان و ژاپن و به لطف نقره های بیشتر نسبت به کره شمالی در رده پنجم قرار گرفت.

در صدر جدول همچنان کشورهای چین، آمریکا و بریتانیا قرار دارند با این تفاوت که آمریکا روز موفقی را از لحاظ کسب کسب مدال سپری کرد و در مجموع مدال‌ها صدرنشین شد. (در پایان المپیک، جدول مدال ها بر حسب ارزش مدال محاسبه می شود، اما جدول بر حسب تعداد مدال نیز به صورت غیر رسمی منتشر خواهد شد.)

نکته قابل توجه اینکه در این روز میزبان مسابقات هیچ مدالی را کسب نکرد.

در پایان رقابت‌های روز دوازدهم المپیک 2012 لندن 76 کشور صاحب مدال شده‌اند که از این تعداد 39 کشور به مدال طلا رسیدند تا یک کشور نسبت به روز گذشته به کشورهای کسب کننده مدال طلا اضافه شود.

نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:22 بازدید : 128 نویسنده : Farhad

مظاهری: طلایم را از مردم گرفتم

گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن
مظاهری: طلایم را از مردم گرفتم/با کسب مدال در بازی‌های آسیایی خداحافظی می‌کنم

خبرگزاری فارس: بوکسور تیم ملی گفت: اگر حق مرا نمی‌خوردند قطعا به فینال می‌رسیدم هر چند که مدال طلای خود را با پیام‌های محبت آمیز مردم از آنها گرفتم.

خبرگزاری فارس: مظاهری: طلایم را از مردم گرفتم/با کسب مدال در بازی‌های آسیایی خداحافظی می‌کنم
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، علی مظاهری پس از شکست احسان روزبهانی مقابل حریف قزاقستانی خود گفت: احسان واقعاً مبارزه بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت. جو سالن مسابقات خیلی سنگین بود و یک مقدار احساسی عمل کرد.

 

وی ادامه داد: اگر احسان در راند آخر بر احساسات خود غلبه می‌کرد می‌توانست حریفش را شکست دهد. البته ناگفته نماند حریف احسان نفر دوم جهان است. به نظرم اگر روزبهانی مقابل حریف خود حمله باز نمی‌کرد می‌توانست پیروز میدان شود.

مظاهری در پاسخ به این سؤال که ممکن است به خاطر اتفاقاتی که در المپیک لندن برایش رخ داد بی انگیزه شده و با بوکس خداحافظی کند، گفت: من تصمیم دارم در بازی‌های آسیایی شرکت کنم و با کسب مدال از تیم ملی خداحافظی کنم.

وی در پایان گفت: یک سال و نیم است در اردوها تلاش می‌کنم. امیدوارم مسئولان این تلاش‌های من را ببینند. به هر حال همه شاهد هستند که داوران حق مرا خوردند. اگر اینطور نمی‌شد مطمئنم که در فینال مسابقات حضور پیدا می‌کردم هرچند که من طلای خودم را با پیام‌های مردم گرفتم. خوشحالم از اینکه طی این چند روز ملت ایران چه در خارج از و چه در داخل مرا حمایت کردند.

انتهای پیام/م

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:21 بازدید : 317 نویسنده : Farhad

برنامه نمایندگان ایران در روز چهاردهم/نوبت به شاگردان خادم رسید

گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن
برنامه نمایندگان ایران در روز چهاردهم/نوبت به شاگردان خادم رسید

خبرگزاری فارس: نمایندگان ایران در روز چهاردهم رقابت‌های المپیک در رشته‌های تکواندو، کشتی آزاد و قایقرانی کایاک به مصاف حریفان خود می‌روند.

خبرگزاری فارس: برنامه نمایندگان ایران در روز چهاردهم/نوبت به شاگردان خادم رسید
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، در چهاردهمین روز رقابت‌های المپیک 2012 فردا (جمعه) نمایندگان کشورمان در رشته تکواندو، کشتی آزاد و قایقرانی کایاک طبق برنامه زیر به میدان می‌روند:

جمعه 20 مرداد (10 آگوست):

ساعت 12:30 : تکواندو وزن 80 کیلوگرم مردان - یوسف کرمی و 67 کیلوگرم زنان سوسن حاجی پور (ورزشگاه ExCel)

ساعت 13:42: قایقرانی کایاک200 متر زنان - آرزو حکیمی (ورزشگاه Eton Dorney)

ساعت 16:30: کشتی آزاد وزن 55 کیلوگرم حسن رحیمی و 74 کیلوگرم صادق گودرزی (ورزشگاه ExCel)

همچنین امروز و در روز سیزدهم رقابت‌ها و از ساعت 12:45 در رشته تکواندو و در وزن 68 کیلوگرم، محمد باقری معتمد در ورزشگاه ExCel کار خود را آغاز می کند.

انتهای پیام/م

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:19 بازدید : 287 نویسنده : Farhad

علی‌آبادی: بوکس در بازی‌های آسیایی 3 مدال می‌گیرد

در گفتگو با خبرنگار اعزامی فارس به لندن
علی‌آبادی: بوکس در بازی‌های آسیایی 3 مدال می‌گیرد/روزبهانی احساساتی مبارزه کرد

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته ملی المپیک گفت: بوکس ایران روز به روز بهتر می‌شود و به راحتی می‌توانیم در بازی‌های آسیایی در این رشته سه مدال بگیریم.

خبرگزاری فارس: علی‌آبادی: بوکس در بازی‌های آسیایی 3 مدال می‌گیرد/روزبهانی احساساتی مبارزه کرد
 

محمد علی آبادی در گفتگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به لندن، پس از شکست احسان روزبهانی مقابل حریف قزاقستانی خود گفت: روزبهانی یک مقدار احساساتی مبارزه کرد اما تمام توان خود را به کار گرفت. اگر وی با فکر بیشتری جلو می‌رفت مطمئناً نتیجه می‌گرفت.

وی افزود: ما در المپیک لندن در بوکس در دو مرحله اول موفق شدیم حریفانمان را پشت‌سر بگذاریم و مطمئنم در دوره‌های بعدی نتیجه خواهیم گرفت.

وی افزود: در حال حاضر در کشورمان تعداد بوکسورها بسیار زیاد شده و وضعیت بوکس روز به روز بهتر می‌شود.

وی در پایان گفت: در بازی‌های آسیایی که پیش‌رو داریم در سه وزن بوکس به راحتی می‌توانیم مدال کسب کنیم.

انتهای پیام/م

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:18 بازدید : 157 نویسنده : Farhad

عباسی: برای مظاهری و عبدولی جایزه ویژه در نظر گرفته‌ایم

گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن
عباسی: برای مظاهری و عبدولی جایزه ویژه در نظر گرفته‌ایم

خبرگزاری فارس: وزیر ورزش و جوانان گفت: برای عبدولی و مظاهری به خاطر اتفاقاتی که برای آنها افتاد جایزه ویژه در نظر گرفته‌ایم.

خبرگزاری فارس: عباسی: برای مظاهری و عبدولی جایزه ویژه در نظر گرفته‌ایم
 

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، محمد عباسی پس از شکست احسان روزبهانی مقابل حریف قزاقستانی خود گفت: نتایج کسب شده حاصل تلاش همه ورزشکاران است و متعلق به همه کاروان است. از همه ورزشکاران بابت تلاشی که کردند تشکر می‌کنم.

وی افزود: برای سعید عبدولی و علی مظاهری بابت اتفاقاتی که افتاد خیلی نگران شدیم و حتماً برای آنها جایزه ویژه در نظر داریم.

وزیر ورزش گفت: بعضی از رشته‌ها باید با حضور در المپیک تجربیات زیادی کسب کنند مثلاً برخی از ورزشکاران با حضور در المپیک به تجربیات آنها افزوده می‌شود. اگر در فضای بزرگی مثل المپیک قرار بگیرند آینده روشنی دارند. بوکس نیز به همین شکل است. باید برای دوره‌های بعد تلاش کنند و با برنامه‌ریزی کاملی وارد میدان شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از کشتی و تکواندو هم انتظار کسب مدال دارید، گفت: پیش‌بینی کسب مدال در المپیک کار بسیار دشواری است. ما از کشتی آزاد و تکواندو از قبل امید برای کسب مدال داشتیم و آرزو می‌کنیم که آنها نیز بتوانند به موفقیت برسند.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:16 بازدید : 167 نویسنده : Farhad

نوروزی: مدالم را به مردم ایران به ویژه شیرازی‌ها تقدیم می‌کنم

پس از بازگشت کاروان کشتی فرنگی به ایران
نوروزی: مدالم را به مردم ایران به ویژه شیرازی‌ها تقدیم می‌کنم

خبرگزاری فارس: ملی‌پوش وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران گفت: افتخار می‌کنم که یک شیرازی هستم و مدال طلای خود را به مردم ایران به ویژه اهالی شیراز تقدیم می‌کنم.

خبرگزاری فارس: نوروزی: مدالم را به مردم ایران به ویژه شیرازی‌ها تقدیم می‌کنم
 

به گزارش خبرگزاری فارس، امید نوروزی پس از بازگشت از مسابقات المپیک 2012 لندن گفت: کشتی فرنگی در این چند ساله پیشرفت زیادی داشته و همین موضوع باعث شد در لندن بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی افزود: افتخار می‌کنم که شیرازی هستم و این مدالم را به مردم ایران و همه شیرازی‌ها تقدیم می‌کنم.  امیدوارم باز هم بتوانم با چنین افتخاراتی دل همه مردم ایران را شاد کنم.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:15 بازدید : 184 نویسنده : Farhad

روزبهانی از کسب مدال المپیک بازماند

گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن
روزبهانی از کسب مدال المپیک بازماند

خبرگزاری فارس: بوکسور وزن 81 - کیلوگرم تیم ملی ایران با شکست مقابل حریف قزاقستانی از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.

خبرگزاری فارس: روزبهانی از کسب مدال المپیک بازماند
 

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از لندن، احسان روزبهانی بوکسور تیم ملی ایران در وزن 81-کیلوگرم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف "آدیلبک نیازمبیتوف" بوکسور تیم ملی قزاقستان رفت. روزبهانی در راند اول با نتیجه 4 بر3 بازی را واگذار کرد و در راند دوم نیز با نتیجه 5بر4 مغلوب شد.

وی در راند سوم نیز 4 بر 3 شکست خورد و در مجموع 13 بر 10مغلوب شد و به کار خود پایان داد.

روزبهانی در نخستین بازی خود به مصاف "واله رامانروی" که در مجموع با نتیجه 12 بر 10 به برتری رسید و به دور دوم صعود کرد.

وی در دومین بازی خود به مصاف "بهرام مظفر" بوکسور تیم ملی ترکیه رفت که در پایان با نتیجه 18 بر 12 پیروز شد تا به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

 

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:14 بازدید : 299 نویسنده : Farhad

فریادهای تشویق بنا، عبدولی، نوروزی، رضایی و سوریان در فرودگاه امام خمینی

استقبال پرشور مردم از تیم ملی کشتی فرنگی
فریادهای تشویق بنا، عبدولی، نوروزی، رضایی و سوریان در فرودگاه امام خمینی

خبرگزاری فارس: هواداران حاضر در فرودگاه امام خمینی با شور و هیجان خاصی قهرمانان کشتی فرنگی را تشویق کردند.

خبرگزاری فارس: فریادهای تشویق بنا، عبدولی، نوروزی، رضایی و سوریان در فرودگاه امام خمینی
 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی کشتی فرنگی بامداد امروز با استقبال پرشور هواداران از طریق فردوگاه امام خمینی وارد ایران شد.

با وجود اینکه این تیم حدود ساعت 1:30 بامداد وارد کشور شد اما جمع کثیری از مردم علاقمند به کشتی با حضور در فرودگاه امام خمینی به تشویق اعضای این تیم پرداختند.

فریادهای تشویق امید نوروزی، قاسم رضایی، حمید سوریان و محمد بنا در سالن فرودگاه طنین‌انداز شده بود.

سعید عبدولی فرنگی‌کار وزن 66 کیلوگرم کشورمان که با ناداوری از گردونه بازی‌های المپیک حذف شده بود نیز بارها مورد تشویق علاقمندان قرار گرفت.

کانون هواداران ورزش مازندران با پخش پرچم‌های ایران بین علاقمندان استقبال ویژه‌ای از قهرمانان کشتی فرنگی انجام داد.

محمد مایلی‌کهن، طالب نعمت‌پور، افشین بیابانگرد، محسن حاجی‌پور، حسن رنگرز، عارف ربطی، سردار مشایخی،‌ مرتضی تمدن استاندار تهران، وهاب فرهمند مدیرکل تربیت بدنی استان تهران و جمعی دیگر از مسئولان ورزش و علاقمندان در این مراسم حضور داشتند.

حضور خبرنگاران و رسانه‌های تصویری نیز در این بین جالب توجه بود که با پوشش به موقع اخبار این مراسم را به اطلاع مخاطبان رساندند و شبکه سوم سیما هم با برقراری ارتباط زنده تصویری این مراسم را روی آنتن برد.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:13 بازدید : 177 نویسنده : Farhad

بنا: قهرمانی کشتی فرنگی حاصل سال‌ها زحمت بی‌وقفه بود

بازارگرمی نمی‌کنم، واقعاً خسته شدم
بنا: قهرمانی کشتی فرنگی در المپیک حاصل سال‌ها زحمت بی‌وقفه بود/دنیا مظلومیت ما را دید

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: قهرمانی در المپیک به این سادگی‌ها به دست نیامد بلکه حاصل سالها زحمت و تلاش بی‌وقفه بود.

خبرگزاری فارس: بنا: قهرمانی کشتی فرنگی در المپیک حاصل سال‌ها زحمت بی‌وقفه بود/دنیا مظلومیت ما را دید
 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی پس از بازگشت به ایران درباره قهرمانی تیمش در المپیک گفت: خدا را شکر می‌کنم که در این مسابقات همواره کنار ما بود. این نتیجه در تاریخ کشتی بی‌نظیر بوده است و هیچ تیمی از ایران تاکنون موفق به قهرمانی در المپیک نشده است به غیر از کشتی فرنگی.

وی در پاسخ به این سؤال که در زمان رقابت‌ها استرس و اضطراب نداشتید، عنوان کرد: کسی که به خدا توکل داشته باشد این مسائل برایش مهم نیست. اضطراب طبیعی است. قبل از اعزام هم گفته بودم قهرمان المپیک می‌شویم که شدیم. از ته قلب به کشتی‌گیرانم ایمان داشتم که این صحبت‌ها را می‌گفتم.

بهترین مربی جهان درباره کشتی عبدولی با حریف فرانسوی گفت: به سعید می‌گفتم اعتراض نکند و زودتر از تشک خارج شود. برای اولین بار این بی‌عدالتی رخ نداد و مطمئناً هم آخرین بار نخواهد بود. متأسفانه قرعه به نام سعید افتاد اما به او گفتم که باید یک وجهه فرهنگی خودمان را نشان دهیم و در کنار داور قرار گیرد. همه مظلومیت ما را دیدند و دیدید که مارتینتی هم داور را محروم کرد. چیزی را نمی‌توانستیم عوض کنیم و تنها به او گفتم بیاید بیرون.

بنا درباره ادامه فعالیتش در تیم ملی گفت: تعارف نمی‌کنم. بازارگرمی هم نمی‌کنم. واقعاً خسته شدم. 10 سال هیچ کاری جز کشتی نداشتیم و 24 ساعته در خانه کشتی بودم. مسئله تعارف نیست. مربیان کاربلدی داریم که می‌توانند راه را ادامه دهند.

وی ادامه داد: تمام اعضای تیم در این موفقیت بزرگ سهیم بودند. من که تا ابد زنده نیستم. خوشبختانه راه پیدا شده و این انگیزه به وجود آمده است. کادر فنی کنار من هم جوان است. با 3 طلایی که به دست آوردیم نتیجه‌ای تاریخی در بازی المپیک رقم زدیم. این قهرمانی به راحتی به دست نیامد و حاصل سالها زحمت و تلاش بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیر بود. معتقدم باید 4 مدال طلا می‌گرفتیم اما اجازه ندادند.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:10 بازدید : 147 نویسنده : Farhad

عبدولی: شرمنده‌ام که دست خالی برگشتم

پس از بازگشت کاروان کشتی فرنگی به ایران
عبدولی: شرمنده‌ام که دست خالی برگشتم/کسی را نداشتیم که از حقم دفاع کند

خبرگزاری فارس: کشتی‌گیر تیم ملی فرنگی گفت: دست همه مردم را می بوسم و شرمنده شان هستم که نتوانستم دست پر به ایران برگردم.

خبرگزاری فارس: عبدولی: شرمنده‌ام که دست خالی برگشتم/کسی را نداشتیم که از حقم دفاع کند
 

به گزارش خبرگزاری فارس، سعید عبدولی پس از بازگشت مسابقات المپیک 2012 لندن گفت:‌ دست همه مردم را می‌بوسم و از همه آنها تشکر می‌کنم. شرمنده مردم شدم چون باید با دست پر برمی‌گشتم اما متأسفانه همه دیدند که چه اتفاقی افتاد. مردم شاهد بودند که پیروزی صددرصد من را از من گرفتند.

وی افزود: کسی نبود که صدای ما را به مسئولان برساند و از حق من دفاع کند. آنها تصمیم گرفته بودند که من را بازنده میدان معرفی کنند و به خواسته خودشان رسیدند.

عبدولی گفت: چهار سال از عمر من به هدر رفت و تلاش مربیان‌مان نیز بر باد رفت. امیدوارم مردم باز هم مرا دعا کنند تا بتوانم در مسابقات بعدی نتایج خوبی را کسب کرده و جبران کنم.

انتهای پیام/م

 

نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:7 بازدید : 118 نویسنده : Farhad

سوریان: سه بار نواخته شدن سرود ایران در لندن بهترین لحظات ما را رقم زد

پس از بازگشت کاروان کشتی فرنگی به ایران
سوریان: سه بار نواخته شدن سرود ایران در لندن بهترین لحظات ما را رقم زد

خبرگزاری فارس: کشتی‌گیر تیم ملی فرنگی گفت: خوشحالم که سه بار سرود ایران در سالن کشتی لندن نواخته شد و بهترین لحظات همه ما را رقم زد.

خبرگزاری فارس: سوریان: سه بار نواخته شدن سرود ایران در لندن بهترین لحظات ما را رقم زد
 

به گزارش خبرگزاری فارس، کاروان تیم ملی کشتی فرنگی ایران پس از بازگشت به ایران با استقبال فراوانی روبرو شد. حمید سوریان در حاشیه مراسم استقبال در مورد مسابقات المپیک 2012 لندن گفت: کاروان تیم ملی کشتی فرنگی در این مسابقات نتایج خیلی خوبی را کسب و با 3 نشان طلا عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

وی افزود:‌ امیدوارم مردم در این ایام همه ورزشکاران را دعا کنند تا باز هم در لندن مدال‌های خوش‌رنگی نصیب ورزشکاران کشورمان شود.

سوریان در ادامه گفت: توکل به خدا در این ماه عزیز و دعای مردم باعث دلگرمی ما شد و همین موضوع باعث شد بچه‌ها با انگیزه فراوانی مقابل حریفانشان مبارزه کنند. خوشبختانه سه بار سرود ایران در لندن در سالن کشتی نواخته شد که بهترین لحظات همه ما بود.

انتهای پیام/م

نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 مرداد 1391 زمان : 9:4 بازدید : 318 نویسنده : Farhad

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
 • اخبار

 • اس ام اس

 • تصاویر

 • دانستنی ها

 • مالتی مدیا

 • موبایل

 • لینک دوستان
 • تبادل لینک تی ان تی کد
 • سایت تخصصی نئو وب
 • تی ان تی کد
 • *از همه جا / رایمون آنلاین*
 • دکتر علی شریعتی
 • تبادل بنر پی سی بنر
 • سایت تفریحی سون
 • فارسی دانلود
 • بیا تو حالشو ببر
 • مطالب جالب - خواندنی جذاب - ایمیل خواندنی - آرشیو ایمیل
 • تبادل لینک هوشمند
 • دانلود فيلم و انيميشن و سريال
 • تبادل لینک
 • لوگو و بنر و هدر رایگان
 • همه چيزز
 • ir30music
 • واسه دل خو دم واسه شماواسه همه
 • سایت ایرانیان:: persian site:: free iranian
 • █ ██ همه چیزازهمه جا ██ █
 • تبادل لینک
 • ♥♥عـ ـکـ ـسـ ـایــ ــی♥♥ کـ ـه بـه عــ ـمـ ـرت نـ ـدیـ ـدی
 • طراحی بنر رایگان (وبلاگ همه جوره)
 • آموزش هر چی که بخوای
 • HaLf-LiFe.IR | GamE OnlinE
 • امپراطوری دوستان
 • همه چی دات کام
 • ★★★هواداران رئال مادرید★★★
 • اس اس استقلال
 • اوانسنس
 • دنیای هنرمندان
 • همه چیز در مورد کانتر
 • سایت دافوس
 • ܜܔܢسربندهاے خاکے ܜܔܢ
 • انـ اسکین | قالب و ابزار سایت و وبلاگ
 • جایی برای سرگرمی
 • black vampire
 • تبادل لینک رایگان چت روم ققنوس
 • ✪✪ しѺ√乇 ✪✪
 • انجمن هواداران تیم بارسلونا
 • wWw.Kurd-Download.rzb.Ir
 • تک سانگ
 • ★ varzesh90 ★
 • عکس با کیفیت HD
 • بزرگترین وبلاگ اشعار مذهبی
 • بروزترین وبلاگ موزیک
 • بهترین سایت تفرح و سرگرمی
 • تبادل لینک
 • تبادل لینک هوشمند
 • تبادل لینک
 • تبادل لینک
 • تبادل لینک
 • تبادل لینک - تبادل لینک هووشمند - تیادل لینک اتوماتیک
 • تبادل لینک و معرفی لینکها توپ
 • مرجع انواع مطلب
 • تبادل لینک خودکار
 • تبادل لینک اتوماتیک
 • با ما تبادل لینک کنید
 • تبادل لینک اتوماتیک
 • تبادل لينك خودكار
 • تبادل لینک هوشمند
 • تبادل لینک هوشمند
 • بادل لینک اتوماتیک
 • فکسی
 • رسانه
 • تبادل لینک
 • فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن
 • دایرکتوری تبادل لینک
 • تبادل لینک
 • گرافیک
 • تبادل لینک
 • مركز دانلود رايگان
 • تبادل لینک
 • تبادل لینک
 • یک باکس | تبادل لینک
 • تبادل بازدید اتوماتیک
 • tafrihi
 • فست دانلود . Fast download
 • نارین موزیک !
 • 2seda
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1351
 • کل نظرات : 67
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 31
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 16
 • بازدید امروز : 6
 • باردید دیروز : 452
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 458
 • بازدید ماه : 4,450
 • بازدید سال : 22,113
 • بازدید کلی : 509,713